Rooster Toetsweek 6-10 november

Brugklas:

 

Datum

09.45-10.30 uur    

11.15-12.00 uur

Maandag 6 nov

Wis/Math

Fa

Dinsdag 7 nov

Art/Bv

Ak/Geo

Woensdag 8 nov

Ne

Bi/Bio

Donderdag 9 nov    

Gs/His

Rv

Vrijdag 10 nov

En/Eng

 

 

 

2e klassen ( M2,H2,V2,T2):

 

Datum

09.45-10.30 uur    

11.15-12.00 uur    

12.45-13.30 uur

Maandag 6 nov

Eng / En

Gs / His

Rv M2A, H2B, T2H

Dinsdag 7 nov

Ak / Geo

Ns / Science

Gr / Rv H2A, M2B

Woensdag 8 nov

Bv / Art

Ne

Ec / Eco (M2)

Donderdag 9 nov    

Du

Wi

La

Vrijdag 10 nov

Bi / Bio

Fa

Rv V2A, T2V

 

 

3 HAVO:

 

Datum

09.45-10.30 uur    

11.15-12.00 uur    

12.45-13.30 uur

Maandag 6 nov

Du

Na

Bv / Art

Dinsdag 7 nov

Rv H3C

Ne

Wi

Woensdag 8 nov

Gs / His

En / Eng

 

Donderdag 9 nov    

Sk / Chem

Ec / Eco

Rv H3A, H3B

Vrijdag 10 nov

 

Ak / Geo

Fa

 

 

3 VWO + T3C:

 

Datum

09.45-10.30 uur    

11.15-12.00 uur    

12.45-13.30 uur

Maandag 6 nov

Du

Na

Bv / Art

Dinsdag 7 nov

La

Ne

Wi

Woensdag 8 nov

Gs / His

En / Eng

 

Donderdag 9 nov    

Sk / Chem

Ec / Eeco

Gr

Vrijdag 10 nov

Rv V3A, T3C

Ak / Geo

Fa

 

 

3 MAVO

 

Datum

09.00-10.30 uur    

11.15–12.45 uur    

13.30-15.00 uur

Maandag 6 nov

Bi

Du

 

Dinsdag 7 nov

Wi

Gs

 

Woensdag 8 nov

Rv

Ne

Bte

Donderdag 9 nov    

Ec

Ns1

 

Vrijdag 10 nov

Eng / En

Ak

 

 

 

4 MAVO

 

Datum

09.00-10.30 uur    

11.15–12.45 uur    

13.30-15.00 uur

Maandag 6 nov

Ec

Fa / Ns1

 

Dinsdag 7 nov

Ak / Ns2

Ne

 

Woensdag 8 nov

Eng / En

bte

 

Donderdag 9 nov    

Bi

Du

 

Vrijdag 10 nov

Gs

Wi

 

 

 

4 HAVO

 

Datum

09.00-10.30 uur    

11.15–12.45 uur    

13.30-15.00 uur

Maandag 6 nov

Ak

Wisa / Wisb

Rv* 14.00-16.00 u

Dinsdag 7 nov

Eng / Entl

Tek

Rv* 14.00-16.00 u

Woensdag 8 nov

Netl

Rv* 11.15-13.15 u

 

Donderdag 9 nov    

Econ

Schk

Dutl

Vrijdag 10 nov

Fatl / Nat

Biol / Ges

Rv* 14.00-16.00 u


*RV: zie indeling

Inleveren praktijkwerk tekenen: di 7 nov 08.15-9.00 uur lok 304

 

 

5 HAVO

 

Datum

09.00-10.30 uur    

11.15–12.45 uur    

13.30-15.00 uur

Maandag 6 nov

MO / Schk

Fatl

 

Dinsdag 7 nov

Tek

Ges / Nat

Biol

Woensdag 8 nov

Econ

Netl

 

Donderdag 9 nov    

Ak

Eng / Entl

 

Vrijdag 10 nov

Dutl

Wisa / Wisb

 


Inleveren praktijkwerk tekenen: Vr 10 nov 08.15-9.00 uur lok 304


 

4 VWO

 

Datum

09.00-10.30 uur

11.15–12.45 uur    

13.30-15.00 uur

Maandag 6 nov

Rv 09.00-09.40 u  

Fatl / Grkc

 

Dinsdag 7 nov

Econ / Schk

Ak / Biol

 

Woensdag 8 nov

Wisa / Wisb

Netl

 

Donderdag 9 nov    

Eng / Entl

Ges / Nat

 

Vrijdag 10 nov

Dutl

Tek

Lakc /

Wisd 13.30-14.15 u

Isa Witvliet: dutl-lakc-wisd

Inleveren praktijkwerk tekenen: Do 9 nov 08.15-9.00 uur lok 304

 

 

5 VWO

 

Datum

09.00-10.30 uur    

11.15–12.45 uur

13.30-15.00 uur

Maandag 6 nov

Dutl

Ges / Nat

 

Dinsdag 7 nov

Biol / MO

Netl 11.15-13.30 u  

 

Woensdag 8 nov

Econ

Schk

Grkc / Tek

Donderdag 9 nov    

Eng / Entl

Ak

Rv 14.00-16.00 u

Vrijdag 10 nov

Wisa / Wisb

Fatl

 


Inleveren praktijkwerk tekenen: Do 9 nov 08.15-9.00 uur lok 304

 


6 VWO

 

Datum

09.00-10.30 uur    

11.15–12.45 uur    

13.30-15.00 uur

Maandag 6 nov

Tek

Wisa / Wisb

 

Dinsdag 7 nov

Eng / Entl

Mo / Nat

 

Woensdag 8 nov

Grkc

Ges / Schk

Fatl

Donderdag 9 nov    

Ak / Biol

Dutl

Lakc

Vrijdag 10 nov

Netl

Econ

 

 

Inleveren praktijkwerk tekenen: Vr 10 nov 08.15-9.00 uur lok 304