Rooster toetsweek juni 2017

Brugklas:

 

Datum

09.45-10.30 uur    

11.15-12.00 uur

Maandag 19 juni

Ne

Ak / Geo

Dinsdag 20 juni

Rv

Bi / Bio

Woensdag 21 juni    

Gs / His

En / Eng

Donderdag 22 juni

Wi / Math

Art / Bv

Vrijdag 23 juni

Fa

 

 

 

2e klassen ( M2,H2,V2,T2):

 

Datum

09.45-10.30 uur    

11.15-12.00 uur    

12.45-13.30 uur

Maandag 19 juni

Fa

Bi / Bio

Rv

Dinsdag 20 juni

Gs / His

Ne

Gr

Woensdag 21 juni

Wi / Math

Du

 

Donderdag 22 juni    

Ak / Geo

Ns / Science

La

Vrijdag 23 juni

En / Eng

Bv / Art

Ec (M2 en T2M)

 

 

3 HAVO + T3H:

 

Datum

09.45-10.30 uur    

11.15-12.00 uur    

12.45-13.30 uur

Maandag 19 juni

Wi

En / Eng

Bv / Art

Dinsdag 20 juni

Du

Ak / Geo

Rv

Woensdag 21 juni

Na

Fa

 

Donderdag 22 juni    

Ne

Gs / His

 

Vrijdag 23 juni

Sk

Ec / Eco

 

 

 

3 VWO + T3V:

 

Datum

09.45-10.30 uur    

11.15-12.00 uur    

12.45-13.30 uur

Maandag 19 juni

Wi / Math

En / Eng

Bv / Art

Dinsdag 20 juni

Du

Ak / Geo

Rv

Woensdag 21 juni

Na

Fa

La

Donderdag 22 juni    

Ne

Gs / His

Gr

Vrijdag 23 juni

Sk / Chem

Ec / Eco

 

 


3 MAVO mondelingen Engels, English

 

Datum

09.45-10.30 uur    

11.15-12.00 uur    

12.45-13.30 uur

Maandag 19 juni

Gs

Wi

 

Dinsdag 20 juni

Du

Ec

 

Woensdag 21 juni

Bte

Ne

 

Donderdag 22 juni    

Ns2

Fa

Ak

Vrijdag 23 juni

Ns1

Bi

 

 

 

4 HAVO mondelingen: Engels, English, Frans

 

Datum

09.45-10.30 uur    

11.15-12.00 uur      

12.45-13.30 uur

Maandag 19 juni

Dutl

Econ

 

Dinsdag 20 juni

Wisa / Wisb

Tek

 

Woensdag 21 juni

M&O / Schk

Ak

 

Donderdag 22 juni    

 

Netl (90 minuten)

 

Vrijdag 23 juni

Biol / Ges

 

 

 

 

4 VWO mondelingen: English

 

Datum

09.45-10.30 uur    

11.15-12.00 uur    

12.45-13.30 uur

Maandag 19 juni

Tek

Wisa / Wisb

 

Dinsdag 20 juni

Fatl

Biol / Ges

 

Woensdag 21 juni

Econ / Gr

Rv

 

Donderdag 22 juni    

Dutl

Ak

 

Vrijdag 23 juni

Entl

M&O / Schk

 

 

 

5 VWO mondelingen: Duits, Engels, English, Frans

 

Datum

09.45-10.30 uur    

11.15-12.00 uur      

12.45-13.30 uur

Maandag 19 juni

M&O / Schk

Ak / Lakc

 

Dinsdag 20 juni

Grkc

Netl (90 minuten)

 

Woensdag 21 juni

Nat

Econ

 

Donderdag 22 juni    

Biol / Ges

Dutl

 

Vrijdag 23 juni

Tek

Wisa / Wisb