Hoe zit het Groen in elkaar

Het Groen van Prinstererlyceum verzorgt onderwijs voor VWO (gymnasium en atheneum), HAVO en MAVO.  Er is op elke afdeling ook Twee Talig onderwijs (tto): les in het Engels.

 

Directie :

Naam en functie


H.C. Chambone: directeur


e-mail adres


hchambone01@lentiz.nl

Drs. M.G. Schouten: teamleider vwo, adjunct directeur   

mschouten@lentiz.nl

 

Mw. E. Brama: teamleider havo

Mw. J Niels (ad interim teamleider havo)

ebrama@lentiz.nl

jniels@lentiz.nl


Mw. drs. L. Vermeulen: teamleider mavo


lvermeulen@lentiz.nl

 


Naast teamleiders zijn er op de drie afdelingen ook coördinatoren.

Voor de vwo-afdeling is dat mevrouw E. van Eijk MEd (eveijk@lentiz.nl)

Op de havo-afdeling zijn twee coördinatoren: mevrouw T. de Bloois (tdbloois02@lentiz.nl) voor klas 1h t/m 3h), mevrouw H Geleynse (hgeleynse@lentiz.nl voor klas 4 en 5h). Tidjelijk wordt mevrouw Geleynse vervangen door mevrouw M. Jonkers (mjonkers@lentiz.nl) voor 4h en mevrouw R. van Dorp (rvdorp03@lentiz.nl)

In de mavo-afdeling zijn dat mevrouw M. van der Lelij ( mvdlelij@lentiz.nl, klas 3 en 4) en mevrouw K. van der Velden ( kvdvelden@lentiz.nl, klas 1 en 2)