Rooster Toetsweek November

Brugklas:

 

Datum

09.45-10.30 uur

11.15-12.00 uur

12.45-13.30 uur

Maandag 5 nov

Gs / His

Fa / M1A rv

H1A rv

Dinsdag 6 nov

Art / Bv

Ak / geo

T1H+V1A rv

Woensdag 7 nov

Bi / Bio

Ne

T1V+V1C

Donderdag 8 nov

En / Eng

M1C+M1D rv

 

Vrijdag 9 nov

Wi / Math

 

 

 

 

2e klassen ( M2,H2,V2,T2):

 

Datum

09.45-10.30 uur

11.15-12.00 uur

12.45-13.30 uur

Maandag 5 nov

Wi / Math

En / Eng

T2V rv

Dinsdag 6 nov

Bi / Bio

M2 ec /

H2A+T2H rv

 

Woensdag 7 nov

Bv / Art

Ne

Ns / Sci

Donderdag 8 nov

Du

Gs / his

M2C+V2A rv

Vrijdag 9 nov

Ak / geo

V2+H2+T2 Fa /

M2A+M2B rv

 

 

 

3 HAVO:

 

Datum

09.45-10.30 uur

11.15-12.00 uur

12.45-13.30 uur

Maandag 5 nov

Du

Na

Bv / Art

Dinsdag 6 nov

Ne

Wi

 

Woensdag 7 nov

Ak / Geo

En / Eng

 

Donderdag 8 nov

Sk

Ec

Fa

Vrijdag 9 nov

H3A+H3B rv

Gs / His

 

 

 

3 VWO + T3C:


Datum

09.45-10.30 uur

11.15-12.00 uur

12.45-13.30 uur

Maandag 5 nov

Du

Na / Phys

Bv / Art

Dinsdag 6 nov

Ne

Wi / Math

 

Woensdag 7 nov

Ak / geo

En / Eng

 

Donderdag 8 nov

Sk

Ec

Fa

Vrijdag 9 nov

 

Gs / His

V3A+T3C rv



 

3 MAVO

 

Datum

09.00-10.30 uur

11.15–12.45 uur

13.30-15.00 uur

Maandag 5 nov

Rv

Du

 

Dinsdag 6 nov

Bte

Ak

gs

Woensdag 7 nov

En

Wi

 

Donderdag 8 nov

Ec

Ns1

 

Vrijdag 9 nov

Bi

Ne (11.15-12.00 uur)

 

 

 

 

4 MAVO

 

Datum

09.00-10.30 uur

11.15–12.45 uur

13.30-15.00 uur

Maandag 5 nov

Bi

Ec

 

Dinsdag 6 nov

 

Ns1

Ne (13.30-14.15 uur)

Woensdag 7 nov

 

Gs

En / Eng

Donderdag 8 nov

Bte

Ak

 

Vrijdag 9 nov

Du

Wi

 

 

 

 

4 HAVO mondelingen: Duits


Datum

09.00-10.30 uur

11.15–12.45 uur

13.30-15.00 uur

Maandag 5 nov

Wisa / Wisb

Ak

 

Dinsdag 6 nov

Rv (08.30-10.30 u)*

Eng / Entl

 

Woensdag 7 nov

Schk

Econ

 

Donderdag 8 nov

Tek / Rv (08.30-10.30 u)*

Netl

 

Vrijdag 9 nov

Fatl / Nat

Biol / Ges

 

Inleveren praktijkwerk tekenen: wo 7/11 1e uur lok 304 

*rv: zie indeling in de hal en tzt in Zermelo

 

5 HAVO

 

Datum

09.00-10.30 uur

11.15–12.45 uur

13.30-15.00 uur

Maandag 5 nov

 

Nat

Ges / Biol

Dinsdag 6 nov

 

MO / Ak

Netl

Woensdag 7 nov

Wisa / Wisb

Dutl

 

Donderdag 8 nov

Econ

Fatl / Schk

 

Vrijdag 9 nov

Entl / Eng

Tek

 

 

Inleveren praktijkwerk tekenen: vrijdag 9 nov 1e uur lok 304.

 

4 VWO

 

Datum

09.00-10.30 uur

11.15–12.45 uur

13.30-15.00 uur

Maandag 5 nov

Schk

Ak / Nat

Fatl

Dinsdag 6 nov

Entl / Eng

Biol / Econ

 

Woensdag 7 nov

Lakc / Tek

Rv (11.15-12.00 uur)

 

Donderdag 8 nov

Wisa / Wisb

Dutl

 

Vrijdag 9 nov

Ges / Grkc

Netl

 

 

Inleveren praktijkwerk tekenen: woensdag 7 nov 1e uur lok 304

 

5 VWO

 

 

Datum

09.00-10.30 uur

11.15–12.45 uur

13.30-15.00 uur

Maandag 5 nov

Tek

Nat

Dutl

Dinsdag 6 nov

Fatl / Grkc / MO

Wisa / Wisb

 

Woensdag 7 nov

Rv (08.30-10.30 u)

Netl (11.15-13.30 u)

 

Donderdag 8 nov

Entl / Eng

Biol / Ges

 

Vrijdag 9 nov

Lakc

Ak

Econ / Schk

 

Inleveren praktijkwerk tekenen: woensdag 7 nov 1e uur lok 304

 

6 VWO

 

Datum

09.00-10.30 uur

11.15–12.45 uur

13.30-15.00 uur

Maandag 5 nov

Ges / Schk

Fatl

 

Dinsdag 6 nov

MO / Nat

Lakc / Dutl

 

Woensdag 7 nov

 

Biol / Grkc

Wisa / Wisb

Donderdag 8 nov

Netl

Econ / Tek

 

Vrijdag 9 nov

 

Ak

Entl / Eng

 

Inleveren praktijkwerk tekenen: woensdag 7 nov 1e uur lok 304