Hoe zit 't Groen in elkaar

Het Groen van Prinstererlyceum verzorgt onderwijs voor vwo (gymnasium en atheneum), havo en mavo.  Er is op vwo en havo ook Tweetalig onderwijs (tto): een gedeelte van de lessen in het Engels.

 

Directie :


H.C. Chambone: directeur


hchambone01@lentiz.nl

J v.d. Poel: teamleider vwo

jvdpoel@lentiz.nl

 

Mevrouw J Niels: teamleider havo a.i.


jniels@lentiz.nl

Mevrouw drs. L. Vermeulen: teamleider mavo, adjunct directeur        lvermeulen@lentiz.nl

 

Coördinatoren:.


Mevrouw L. Baak MSc vwo onderbouw                   

lbaak@lentiz.nl
Mevrouw C.C. de Deugd vwo bouwbouw

cddeugd@lentiz.nl
Mevrouw T. de Bloois havo onderbouw

tdbloois02@lentiz.nl
Mevrouw H.A. Geleynse havo bovenbouw

hgeleynse@lentiz.nl 
Mevrouw K. van der Velden mavo

kvdvelden@lentiz.nl