09 september 2019

Introductiedagen vmbo

Cijfers en feiten, Onderwijs
Na een heerlijke zomervakantie zijn onze leerlingen vorige week weer vol goede moed gestart aan het nieuwe schooljaar.

Na een heerlijke zomervakantie zijn onze leerlingen vorige week weer vol goede moed gestart aan het nieuwe schooljaar. In de onderbouw stonden zo’n 150 nieuwe brugklassers vol spanning te wachten om kennis te maken met hun nieuwe klas. Ook voor de 2e jaars waren er behoorlijk wat veranderingen in de samenstelling van de klassen, dus ook voor hen was het weer spannend! De week begon met twee introductiedagen, die vooral gericht waren op het kennismaken met elkaar. Er stond van alles op het programma: namenspellen, bordspellen, samenwerkingsactiviteiten in de gymzaal en op het sportveld, een rondleiding door de school. Er zijn veel nieuwe contacten gelegd en mooie, nieuwe vriendschappen ontstaan. De basis voor een geslaagd schooljaar is gelegd!