08 juni 2023

Week van de Procestechniek

Onderwijs, Strategische partner in de regio

Klas M2a en M2b: Week van Procestechniek

Van 20 t/m 24 januari is de Week van de Procestechniek & Maintenance. Tijdens deze week maken duizenden vmbo- en havoleerlingen kennis met de interessante beroepen in de procesindustrie. Procestechniek is het omzetten van grondstoffen naar een eindproduct. Bijna alles om ons heen is gemaakt door procestechniek: frisdrank, schrijfblokken, telefoon, benzine, koekjes, boeken, kaas, glas, bier ga zo maar door.

Onze school is gekoppeld aan twee interessante bedrijven uit de omgeving: EIC Mainport en ExxonMobile. Voor onze school zijn er 25 plekken voor geïnteresseerde leerlingen uit leerjaar 2. Opgeven kan bij mevrouw Jansson (decaan). Leerlingen die niet meegaan, volgen deze dag een aangepast lesrooster.