Dalton MAVO & Het Groene Lyceum

Contact docenten

Docenten

De coaches en docenten zijn het eerste aanspreekpunt voor ouder(s)/verzorger(s). De docenten en ander onderwijsondersteunend personeel zijn bereikbaar via ons algemene nummer (0174) 62 47 10 of door middel van een bericht via SOMtoday. Mocht je liever een e-mail willen sturen staan hieronder alle adressen op een rij.

Afdelingscoördinatoren

De afdelingscoördinatoren zijn na het contact met de coach het tweede aanspreekpunt en bereikbaar via ons algemene nummer (0174) 62 47 10 of via onderstaande e-mailadressen:

Dalton MAVO

leerjaar 1 en 2                                      – Xander Helmich (xhelmich@lentiz.nl)
leerjaar 3 en 4                                     – Janine Moor (jmoor01@lentiz.nl)

Dalton Het Groene Lyceum

leerjaar 1, 2 en 3                                 – Mariëlle van der Maarel (mvdmaarel@lentiz.nl)
leerjaar 4, 5 en 6                                 – Annette Bakker (abakker@lentiz.nl)

Directie 

Directeur                                              – Frans van der Sman (fvdsman@lentiz.nl)
Dalton MAVO leerjaar 1 en 2           – Ilse Verkade (iverkade@lentiz.nl)
Dalton MAVO leerjaar 3 en 4          – Ben Vrolijk (bvrolijk01@lentiz.nl)
Dalton Het Groene Lyceum             – Ursula van Rest (uvrest@lentiz.nl)

Overzicht e-mailadressen docenten

  • Algra, Caroline - calgra@lentiz.nl
  • Backer, Juul de - jdbacker@lentiz.nl
  • Bakker, Annette - abakker@lentiz.nl
  • Barendse, Carola - cbarendse01@lentiz.nl
  • Bentvelzen, Femke - fbentvelzen01@lentiz.nl
  • Berendse, Marieke - mberendse@lentiz.nl
  • Berkel, Marjo van - mvberkel02@lentiz.nl
  • Blaauboer, Floris - fblaauboer@lentiz.nl
  • Boekestijn, Marloes - mboekestijn02@lentiz.nl
  • Bömer, Mandy - mbomer@lentiz.nl
  • Bos, Jan van den - jvdbos05@lentiz.nl
  • Brasser, Sada - sbrasser@lentiz.nl
  • Broekhoven, Anja - avbroekhoven@lentiz.nl
  • Brosius, Sabine - sbrosius@lentiz.nl
  • Burg, Femke van den - fvdburg04@lentiz.nl
  • Burg, Merel van den - mvdburg09@lentiz.nl
  • Dijk, Chris van - cvdijk01@lentiz.nl
  • Donkersloot, Karen - kdonkersloot@lentiz.nl
  • Duijn, Charissa van - cvduijn@lentiz.nl
  • Eskinasi, Guido - geskinasi@lentiz.nl
  • Fokkema, Erik - efokkema@lentiz.nl
  • Geest, Ruud van - rvgeest04@lentiz.nl
  • Gilst, Lennard van - lvgilst@lentiz.nl
  • Groenheide, Monique - mgroenheide02@lentiz.nl
  • Haven, Meinco van der - mvdhaven@lentiz.nl
  • Heidema, Astrid - aheidema@lentiz.nl
  • Heiden, Sophie van der - svdheiden01@lentiz.nl
  • Heijden, Karina van der - kvdheijden@lentiz.nl
  • Heijzen, Valerie van - vvheijzen@lentiz.nl
  • Helmich, Xander - xhelmich@lentiz.nl
  • Hoeven, Laurens van der - lvdhoeven04@lentiz.nl
  • Hofland, Benjamin - bhofland01@lentiz.nl
  • Hubee, Marike - mhubee@lentiz.nl
  • Kappenburg, Roy - rkappenburg@lentiz.nl
  • Kieboom, Pieter Jan - pkieboom01@lentiz.nl
  • Kleiweg, Rob - rkleiweg@lentiz.nl
  • Koene, Yvon - ykoene@lentiz.nl
  • Kooij, Gabriëlla van der - gvdkooij02@lentiz.nl
  • Kouwenhoven, Renate - rkouwenhoven@lentiz.nl
  • Kruijk, Jolene de - jdkruijk@lentiz.nl
  • Linden, Patty van der - pvdlinden@lentiz.nl
  • Linsley, Miranda - mlinsley@lentiz.nl
  • Maarel, Mariëlle van der - mvdmaarel@lentiz.nl
  • Matthijsen, Jolanda - jmatthijssen@lentiz.nl
  • Meier, Anneloes - ameier@lentiz.nl
  • Moor, Janine - jmoor01@lentiz.nl
  • Mostert, Marlène - mmostert08@lentiz.nl
  • Mouton, Michelle - mmouton01@lentiz.nl
  • Naald, Marjolein van der - mvdnaald@lentiz.nl
  • Niesten, Merlin - mniesten@lentiz.nl
  • Nieuwkerk, Linette van - lvnieuwkerk@lentiz.nl
  • Nouweland, Erik van den - evdnouweland@lentiz.nl
  • Osmani, Feisal - fosmani@lentiz.nl
  • Rana, Arti - arana@lentiz.nl
  • Reij, Charlotte - creij@lentiz.nl
  • Rest, Ursula van - uvrest@lentiz.nl
  • Richardson, Shanica - srichardson@lentiz.nl
  • Rijn, Aline van - avrijn04@lentiz.nl
  • Robbemond, Dave - drobbemond01@lentiz.nl
  • Roemburg, Coco van - cvroemburg@lentiz.nl
  • Roo, Nanda de - ndroo@lentiz.nl
  • Schie, Linda van - lvschie02@lentiz.nl
  • Schnitger, Marianne - mschnitger@lentiz.nl
  • Schouten, Jeroen - jschouten04@lentiz.nl
  • Schouten, Maurice - mschouten02@lentiz.nl
  • Schreuder, Femke - fschreuder@lentiz.nl
  • Sman, Frans van der - fvdsman@lentiz.nl
  • Soeiro, Emma - esoeiro@lentiz.nl
  • Soussan, Karima - ksoussan@lentiz.nl
  • Stekelenburg, Judith - jstekelenburg@lentiz.nl
  • Tanis, Myrna - mtanis01@lentiz.nl
  • Valstar, Eva - evalstar@lentiz.nl
  • Verkade, Ilse - iverkade@lentiz.nl
  • Vijverberg, Linus - lvijverberg@lentiz.nl
  • Vrijman, Anita - avrijman@lentiz.nl
  • Vrolijk, Ben - bvrolijk01@lentiz.nl
  • Westing, Dennis van - dvwesting@lentiz.nl
  • Wiersma, Mariska - mwiersma01@lentiz.nl
  • Zanten, Juliette - jvzanten07@lentiz.nl
  • Zeeuw, Ruud de - rdzeeuw03@lentiz.nl
  • Zonneveld, Natasja - nzonneveld@lentiz.nl
  • Zuidgeest, Diane - dzuidgeest01@lentiz.nl
  • Zuijderwijk, Paul - pzuijderwijk02@lentiz.nl
  • Zuilen, Irina van - ivzuilen01@lentiz.nl