Dalton MAVO & Het Groene Lyceum

Contact leraren

Docenten

De coaches en leraren zijn het eerste aanspreekpunt voor ouder(s)/verzorger(s). De leraren en ander onderwijsondersteunend personeel zijn bereikbaar via ons algemene nummer (0174) 62 47 10 of door middel van een e-mail. Hieronder staan alle adressen op een rij.

Afdelingscoördinatoren

De afdelingscoördinatoren zijn na het contact met de coach het tweede aanspreekpunt en bereikbaar via ons algemene nummer (0174) 62 47 10 of via onderstaande e-mailadressen:

Dalton MAVO

leerjaar 1 en 2                                      – Xander Helmich (xhelmich@lentiz.nl)
leerjaar 3 en 4                                     – Mandy Bömer (mbomer@lentiz.nl)

Dalton Het Groene Lyceum

leerjaar 1, 2 en 3                                 – Mariëlle van der Maarel (mvdmaarel@lentiz.nl)
leerjaar 4, 5 en 6                                 – Annette Bakker (abakker@lentiz.nl)

Directie 

Directeur                                              – Frans van der Sman (fvdsman@lentiz.nl)
Dalton MAVO leerjaar 1 en 2           – Ilse Verkade (iverkade@lentiz.nl)
Dalton MAVO leerjaar 3 en 4          – Ben Vrolijk (bvrolijk01@lentiz.nl)
Dalton Het Groene Lyceum             – Ursula van Rest (uvrest@lentiz.nl)

Overzicht e-mailadressen leraren

  • Backer, Juul de - jdbacker@lentiz.nl
  • Bakker, Annette - abakker@lentiz.nl
  • Barendse, Carola - cbarendse01@lentiz.nl
  • Beek, Matthijs van der - mvdbeek02@lentiz.nl
  • Bentvelzen, Femke - fbentvelzen01@lentiz.nl
  • Berendse, Marieke - mberendse@lentiz.nl
  • Berkel, Marjo van - mvberkel02@lentiz.nl
  • Blaauboer, Floris - fblaauboer@lentiz.nl
  • Boekestijn, Marloes - mboekestijn02@lentiz.nl
  • Bömer, Mandy - mbomer@lentiz.nl
  • Bos, Jan van den - jvdbos05@lentiz.nl
  • Brasser, Sada - sbrasser@lentiz.nl
  • Broekhoven, Anja van - avbroekhoven@lentiz.nl
  • Brosius, Sabine - sbrosius@lentiz.nl
  • Burg, Femke van den - fvdburg04@lentiz.nl
  • Burg, Merel van den - mvdburg09@lentiz.nl
  • Donkersloot, Karen - kdonkersloot@lentiz.nl
  • Duijn, Charissa van - cvduijn@lentiz.nl
  • Eskinasi, Guido - geskinasi@lentiz.nl
  • Faber, Jennifer - jfaber01@lentiz.nl
  • Fokkema, Erik - efokkema@lentiz.nl
  • Geest, Ruud van - rvgeest04@lentiz.nl
  • Gilst, Lennard van - lvgilst@lentiz.nl
  • Groenheide, Monique - mgroenheide02@lentiz.nl
  • Groos, Kira - kgroos@lentiz.nl
  • Güzel, Sefa - sguzel@lentiz.nl
  • Haven, Meinco van der - mvdhaven@lentiz.nl
  • Heidema, Astrid - aheidema@lentiz.nl
  • Heiden, Sophie van der - svdheiden01@lentiz.nl
  • Heijden, Karina van der - kvdheijden@lentiz.nl
  • Helmich, Xander - xhelmich@lentiz.nl
  • Hoeven, Laurens van der - lvdhoeven04@lentiz.nl
  • Hubee, Marike - mhubee@lentiz.nl
  • Hulst, Youri - yhulst@lentiz.nl
  • Immerzeel, René - rimmerzeel@lentiz.nl
  • Kappenburg, Roy - rkappenburg@lentiz.nl
  • Kieboom, Pieter-Jan - pkieboom01@lentiz.nl
  • Kleiweg, Rob - rkleiweg@lentiz.nl
  • Koene, Yvon - ykoene@lentiz.nl
  • Korsten, Janene - jkorsten@lentiz.nl
  • Kouwenhoven, Renate - rkouwenhoven@lentiz.nl
  • Linsley, Miranda - mlinsley@lentiz.nl
  • Loof, Eveline - eloof@lentiz.nl
  • Maarel, Mariëlle van der - mvdmaarel@lentiz.nl
  • Matthijsen, Jolanda - jmatthijssen@lentiz.nl
  • Meier, Anneloes - ameier@lentiz.nl
  • Middel, Samantha - smiddel@lentiz.nl
  • Moor, Janine - jmoor01@lentiz.nl
  • Mostert, Marlène - mmostert08@lentiz.nl
  • Mouton, Michelle - mmouton01@lentiz.nl
  • Naald, Marjolein van der - mvdnaald@lentiz.nl
  • Nasirkhan, Nadia - nnasrikhan@lentiz.nl
  • Nieuwkerk, Linette van - lvnieuwkerk@lentiz.nl
  • Nouweland, Erik van den - evdnouweland@lentiz.nl
  • Osmani, Feisal - fosmani@lentiz.nl
  • Potze, Mark - mpotze01@lentiz.nl
  • Rana, Arti - arana@lentiz.nl
  • Reij, Charlotte - creij@lentiz.nl
  • Rest, Ursula van - uvrest@lentiz.nl
  • Rijn, Aline van - avrijn04@lentiz.nl
  • Roo, Nanda de - ndroo@lentiz.nl
  • Schie, Linda van - lvschie02@lentiz.nl
  • Scholtes, Suzanne - sscholtes@lentiz.nl
  • Schouten, Maurice - mschouten02@lentiz.nl
  • Schreuder, Femke - fschreuder@lentiz.nl
  • Sman, Frans van der - fvdsman@lentiz.nl
  • Soussan, Karima - ksoussan@lentiz.nl
  • Stekelenburg, Judith - jstekelenburg@lentiz.nl
  • Tanis, Myrna - mtanis01@lentiz.nl
  • Tas, Yoëlle - ytas@lentiz.nl
  • Valstar, Eva - evalstar@lentiz.nl
  • Verkade, Ilse - iverkade@lentiz.nl
  • Velzen, Marlies van - mvvelzen02@lentiz.nl
  • Visser, Diana - dvisser07@lentiz.nl
  • Vijverberg, Linus - lvijverberg@lentiz.nl
  • Vrijman, Anita - avrijman@lentiz.nl
  • Vrolijk, Ben - bvrolijk01@lentiz.nl
  • Waardenburg, Tim van - tvwaardenburg@lentiz.nl
  • Westing, Dennis van - dvwesting@lentiz.nl
  • Wiel, Johan van de - jvdwiel01@lentiz.nl
  • Wiersma, Mariska - mwiersma01@lentiz.nl
  • Wijgerde - van der Kooij, Gabriëlla - gvdkooij02@lentiz.nl
  • Zanten, Juliette van - jvzanten07@lentiz.nl
  • Zeeuw, Ruud de - rdzeeuw03@lentiz.nl
  • Zonneveld, Natasja - nzonneveld@lentiz.nl
  • Zuijderwijk, Paul - pzuijderwijk02@lentiz.nl