Personeel

...van het Geuzencollege, locatie Westwijk bovenbouw


Dhr. T. Werner

algemeen directeur 
twerner@lentiz.nl

 


 

Mw. M. te Boome Dhr.  R. Gillemans

teamleider
mtboome@lentiz.nl

 


teamleider
rgillemans@lentiz.nl

Mw. L. BeermannDhr. Y. Bellahlal

docente Lifestyle & Multimedia

lbeermann@lentiz.nl

 


docent rekenen

ybellahlal@lentiz.nl

 

Dhr. N. Blaak Dhr. R. den Broeder

docent Lichamelijke Opvoeding

mentor G3G

nblaak@lentiz.nl

 

docent Horeca & Commercie, 

Management & Organisatie en rekenen

rdbroeder@lentiz.nl  

Dhr. B. de BruijneMw. A. Boston

docent  Techniek & Onderhoud en rekenen

mentor G4L
bdbruijne@lentiz.nl


docente Engels

aboston@lentiz.nl


Dhr. A. Bouzidi

Dhr. T. Jille

docent economie en Marketing & Ondernemen

mentor klas G3E

abouzidi@lentiz.nl


docent Nederlands

mentor klas G3T

tjille@lentiz.nl

 

Dhr. R. Gravendijk Mw. J. Ham

docent Sport & Welzijn, roostermaker

mentor klas G4M
rgravendijk@lentiz.nl 


kernteamleider Zorg & Welzijn,

jham@lentiz.nl

Dhr. J. HamDhr. N. Govaart
docent wiskunde
jham03@lentiz.nl


docent Techniek & Onderhoud, CKV en
Lifestyle & Multimedia
mentor G3M
ngovaart@lentiz.nl
Mw. F. HagemanMw. B. Heere
docente Lifestyle & Multimedia
fhageman@lentiz.nl


docente Lichamelijke Opvoeding
mentor G3P
bheere@lentiz.nl

Dhr. P. Hellemons Mw. H. Heinsbroek

docent Lifestyle & Multimedia

mentor klas G4G

phellemons@lentiz.nl

 

docente Sport & Welzijn, decaan

hheinsbroek@lentiz.nl

Mw. N. Icen-Cekic Dhr. R. van der Klugt

docente biologie, Zorg & Welzijn, 

rekenen, examencoach

nicen@lentiz.nl


kernteamleider ISP,

docent M&O

rvdklugt@lentiz.nl

Mw. L. van der Lelij Mw. M. Korczak

docente Zorg & welzijn 

mentor klas G4C
lvdlelij@lentiz.nl 

 

docente BBL+

mentor klas G3B

mkorczak@lentiz.nl

Mw. L. KleingeldDhr. S. Leenen
docente Zorg & Welzijn
mentor klas G3D
lkleingeld@lentiz.nl

docent Maatschappijleer
sleenen@lentiz.nl


Dhr. E. Muntinga Mw. B. Mostert

docent maatschappijleer, geschiedenis

mentor klas G4E

emuntinga@lentiz.nl


docente Entree/LWT

mentor klas G4A

bmostert@lentiz.nl

Dhr. J. van Mil Dhr. H. Mostert

docent aardrijkskunde enNederlands

jvmil@lentiz.nl

 

docent Duits, Nederlands

mentor klas G3L
hmostert@lentiz.nl


Dhr. A Nieberg Mw. S. Yilmaz

docent wiskunde en rekenen

mentor klas G4D

anieberg@lentiz.nl


docente Marketing & Ondernemen

syilmaz02@lentiz.nl



Dhr. J. Oosterom Mw. M. Paalman

docent Engels

joosterom@lentiz.nl

 

docent Horeca & commercie

mpaalman@lentiz.nl


Mw. G. PultooMw. D. Mulder
kernteamleider LWT en Entree
zorgcoördinator, 
docente Nederlands
gpultoo@lentiz.nl
docente economie en rekenen
mentor klas G4F
dmulder04@lentiz.nl

Mw. M. Zaat Mw. G. Tol

docente Engels

mentor G3F

mzaat01@lentiz.nl


docente CKV

gvtol@lentiz.nl



Mw. J. Terzian Mw. C. Monsanto

docente wiskunde

mentor klas G4T

jterzian@lentiz.nl

 

docente BBL+

mentor klas G3C

cmonsanto@lentiz.nl


Dhr. J. VlietMw. A. van den Oord
docent LWT en rekenen
mentor G3A
jvliet01@lentiz.nl

docente Engels
mentor G4K
avdoord@lentiz.nl


ondersteunend personeel

Mw. B. Diehl-de Rond Dhr. H. van der Linden

onderwijsassistente AKA

administratie

bdiehl@lentiz.nl

 

conciërge

hvdlinden@lentiz.nl

Dhr. J. van der Meer Mw. N. Moerland

conciërge

jvdmeer@lentiz.nl

 

 

onderwijsassistente AKA

vertrouwenspersoon, leerlingbegeleider

nmoerland@lentiz.nl

Mw. A. van Rijn Dhr. M. Slangen

administratie

avrijn@lentiz.nl

 

 

Systeembeheerder ICT - LaptopServicebalie

mslangen@lentiz.nl

 

 

Mw. A. Wielaard Mw. J. Dalmeijer

onderwijsassistente Marketing & Ondernemen

awielaard@lentiz.nl 

 


receptioniste

jdalmeijer@lentiz.nl



Mw. C. van der Heiden Mw E. van Arkelen

onderwijsassistente

cvdheiden@lentiz.nl

 

 

onderwijsassistente