Personeel

...van het Geuzencollege, locatie Holy

Mevr. C. Ritburg

teamleider
Critburg@lentiz.nl

 

 

 

Mevr. M. Booden Mevr. S. Krug

docente Nederlands, Engels
Zorgcoördinator 
Mbooden@lentiz.nl

 

docente beeldende vorming 
mentor klas Z2B
Skrug@lentiz.nl

Mevr. A. BostonDhr. L. Kloppenburg
docente Engels
aboston@lentiz.nl

docent Lichamelijke Opvoeding
lkloppenburg02@lentiz.nl

Dhr. H.H. van Buuren Mevr. R. Lie

docent biologie
HvBuuren@lentiz.nl

 

docente wiskunde

mentor klas Z2E
Rlie@lentiz.nl

Dhr. H. Mostert Dhr. R. van Meijgaarden

docent Duits

Hmostert@lentiz.nl

 

docent aardrijkskunde en geschiedenis

mentor klas Z1E
Rvmeijgaarden@lentiz.nl

Mevr. R. Noordzij

Mevr. J. van der Veer

docente Levensbeschouwing
Rnoordzij@lentiz.nl

 

docente Nederlands, taal en informatiekunde

mentor klas Z1B

jvdveer01@lentiz.nl


Dhr. S.C.J. van Heiningen Dhr. K. Hoogstraten

docent lich. opv., informatiekunde
kernteamleider
Svheiningen@lentiz.nl

 

docent Natuur & techniek

Khoogstraten02@lentiz.nl

Mevr. D. Heinsbroek Mevr. C. Treffers

leerlingbegeleider  
Dheinsbroek@lentiz.nl


docente Frans

Ctreffers@lentiz.nl

Mevr. H. Heinsbroek Mevr. E. Termote

docente Lichamelijke Opvoeding

Hheinsbroek@lentiz.nl

 

docente Nederlands, verzorging 
mentor klas Z2C 
Etermote@lentiz.nl

Mevr. L. Jagt Dhr. T. Stoevelaar

docente Biologie

ljagt01@lentiz.nl


docent Lichamelijke Opvoeding

Tstoevelaar@lentiz.nl


Mevr. M. Hogeweg Dhr. J. Wapenaar

docente muziek, economie

mentor klas Z1A
Mhogeweg@lentiz.nl

 

docent Nederlands

mentor klas Z2D

Jwapenaar@lentiz.nl

 

Mevr. Y. Hubert Dhr. B. de Ron

docente beeldende vorming, techniek

mentor klas Z1C
Yhubert@lentiz.nl

 

docent mens en mij

mentor klas Z2A

Bdron@lentiz.nl
 

Mevr. O. SaymaDhr. R. Ligeon
docente economie
osayma@lentiz.nl


docent wiskunde
mentor klas Z1D
Rligeon@lentiz.nl

 

ondersteunend personeel

Dhr. J. Jongejan Dhr. E. van Duin

conciërge
Jjongejan@lentiz.nl


 

onderwijsassistent
Evduin@lentiz.nl


 

Mevr. C. Groen Mevr. C. van der Heiden

administratief medewerkster

cgroen@lentiz.nl

 

onderwijsassistente

cvdheiden@lentiz.nl