Schoolrecords

VAN HET GEUZENCOLLEGE – loc.HOLY

Werpen

Kogelstoten
Jongens (3 kg) Afstand (meter) Klas Wanneer
1 Rafael Raap 12.85 m 1E jun-13
2 Marcelino Breinburg 11.53 m 2C jun-12
3 Giomar Alberto 11.24 m 2H jun-12
Meisjes (2 kg)
1 Sayeh Shams Karchegani 9.83 m 2C jun-12
2 Dilara Kaymaz 8.52 m 1P 2009/2010
3 Mariska Verkaaik 8.42 m 2D jun-12
Speerwerpen
Jongens Afstand (meter) Klas Wanneer
1 Vincent Schippers 27 2C jun-15
2 Levi Verver 25 2A jun-14
3Jeffrey Slotboom232Ajun-14
Michael Starr 23 2C jun-15
Meisjes
1 Busra Akdemir 16 2G jun-11
Noemi Frisina Fauste 16 2H jun-11
2Kelly van As142Djun-13
Dilara Kaymaz 14 2P jun-11
3 Vivian Willems 13 2D jun-13
Esmee van Bel132Djun-13

Springen

Jongens Hoogte (meter) Klas Wanneer
1Rafael Raap1.55 1Ejun-13
2 Yavuz Jongste 1.45 1G mei-09
Michiel Hoppenbrouwers 1.45 1G mei-09
Marcelino Breinburg1.452Cjun-12
3 Junny Morales 1.40 1Q mei-09
Andras van der Meer 1.40 1D jun-12
Meisjes
1 Busra Akdemir 1.35 1G mei-09
2 Iris Janson 1.30 1P mei-09
Samantha Abramsen 1.30 1P mei-09
Mariska Verkaaik1.302Djun-12
3 Desiree van Haften 1.25 1H mei-09
Liza Kalkman 1.25 1H mei-09
Ismay Roosloot 1.25 1H jun-11
Ashanty Pieter 1.25 1A jun-12

Lopen

60 meter Sprint
Jongens Tijd (sec) Klas Wanneer
1 Marcelino Breinburg 7.82 2C apr-12
2 Izzetcan Tashan 8.36 2Q mei-11
3 Jason Hoepel 8.45 2A apr-12
Meisjes
1 Busra Akdemir 8.97 2G mei-11
2 Liza Burggraaff 9.39 2H mei-11
3 Sanne Dukel 9.56 2E apr-13
1000 meter
Jongens buiten* Tijd (min) Klas Wanneer
1 Erik Veith 3.24.00 1C apr-15
2 Sam Hosman 3.30,15 2D sep-16
3 Stijn van Berkel 3.30,98 2P apr-11
Jongens binnen**
1 Rafael Raap 3.18 1E sep-12
2 Sameer Kharbanda 3.38 1E sep-12
3 Silvano Kouwenberg 3.45 2A sep-11
Meisjes buiten
1 Liza Kalkman 4.21 1H sep-08
2 Kelsey Alberts 4.23 1Q sep-10
3 Busra Akdemir 4.28,36 2G apr-11
Meisjes binnen
1 Chasity Grant 4.04 1D sep-13
2 Hajar Benouahi 4.19 2E sep-11
3 Mariska Verkaaik 4.25 2D sep-11
*buiten op de atletiekbaan

** binnen in de zaal

(Polderpoort: 11 rondjes + breedte stuk)

Broekpolderloop (+/- 2750 meter)
Jongens Tijd (min) Klas Wanneer
1 Junny Morales  11.10 1Q apr-09
2 Ahmet Guzel 12.11 1P apr-09
3 Matthew Roos 12.12 1P apr-09
Meisjes
1 Iris Scheppink 14.25 1Q apr-09
2 Kayleigh den Houting 15.52 1G apr-09
3 Fleur van Herpen 16.22 1F apr-09
Coopertest (12 minutenloop)
Jongens Afstand Klas Wanneer
1Estevez Vriesde32202Cmei-15
2Rafael Raap3060 m1Ejun-13
3 Vincent Schippers 2990 m 1E jun-14
Meisjes
1 Gina Gerrits 2750 m 1D jun-13
2 Vanity Venderbos 2258 m 2E mei-12
Berit Aaldijk 2258 m 2E mei-12
3 Saranne Dukel 2250 m 1D mei-12
Shuttle Run Test
Jongens Trap Klas Wanneer
1 Stijn van Berkel 14.5 1P mei-10
2 Junny Morales 13.5 2Q jan-10
Ties van Berkel 13.5 1P mei-10
3 Eray Ercan 13 2G jan-10
Meisjes
1 Iris Scheppink 12 2Q mei-10
2 Vanity Venderbos 11 2E jan-12
3 Samantha Abramsen 10 2P jan-10
Amy Boer 10 1F mei-10
Mounia Benhaddaoui 10 1H mei-10
Pascale van Veele 10 1H mei-10
Angenita Kamp 10 1Q mei-10
Dong Ye Kloppenburg 10 1Q mei-10
Loise van Buuren 10 2Q mei-10
Gina Gerrits101Djan-13

Roeien

250 meter roeien
Jongens Tijd (sec) Klas Wanneer
1 Yavuz Jongste 52,0 1G apr-09
2 Nino Berkhout 54,2 1Q apr-09
3 Michiel Hoppenbrouwers 54,4 1G apr-09
Meisjes
1 Haya Haddad 55,1 1Q apr-09
2 Liza Kalkman 59,1 1H apr-09
3 Kayleigh den Houting 01:00,3 1G apr-09