Groen van Prinstererlyceum

Personeel

Per persoon vind je hier de naam, de afkorting, het e-mailadres en de functie. We kunnen geen telefoonnummers op de site publiceren. Als je toch iemand van het personeel wil spreken, kun je naar school bellen: 010-4357000.

De lijst is geactualiseerd per 6 januari 2020

 

 

K. Agharoud, (AGKH), kagharoud@lentiz.nl, docent godsdienst
J.G.H. van Asperen, (ASPJ), jvasperen@lentiz.nl, toa
Mw. L. Baak (BAAL) MSc, lbaak@lentiz.nl, docent taal- en rekenvaardigheden /wiskunde / coördinator vwo onderbouw
J. Bakker, (BAKJ), jbakker01@lentiz.nl, docent informatica / wiskunde / ELO helpdesk / ict-coördinator
H. van der Beek, (BEEH), hvdbeek@lentiz.nl, docent ckv / bv
T. Begce (BEGT), tbegce@lentiz.nl, docent natuurkunde / nask
Mw. E. Berwald (BERK), iberwald@lentiz.nl, docent wiskunde
Mw. T. de Bloois, (BLOB), tdbloois02@lentiz.nl, docent Nederlands / coördinator havo klas 1 en 2
Mw. B. Boere, (BOEG), bboere@lentiz.nl, docent economie
J. Bongers, (BONJ), jbongers@lentiz.nl, docent bv / mediatheek
H.H. Boot, (BOOH), hboot@lentiz.nl,  management- en beheersassistent
Mw. E. Bot, (BOTE), ebot@lentiz.nl, receptioniste / leerlingenloket
Mw. mr. W.C. van Bree-Kreeft, (BREW), wvbree@lentiz.nl, docent maatschappijleer / toekomst maken
Mw. J.M.J. Buijsrogge, (BUYJ), jbuysrogge@lentiz.nl, roostermaker
H.C. Chambone, (CHAH), hchambone01@lentiz.nl, directeur
B. du Chatenier, (CHAA), bdchatenier@lentiz.nl, docent natuurkunde / science
K.R. Critchlow, (CRIK), kcritchlow@lentiz.nl, docent lichamelijke opvoeding
Mw. C. Damgacioglu, (DAMC), cdamgacioglu@lentiz.nl, docent Duits
H. Dessens-Hakkoer, (HAKH), hhakkoer@lentiz.nl, docent Nederlands
Mw. C. C. de Deugd, (DEUC), cddeugd@lentiz.nl, docent Frans / economie / rekenvaardigheden / examensecretaris / coördinator vwo bovenbouw
Drs. W.A. Diedrich, (DIEW), wdiedrich@lentiz.nl, docent Nederlands
Mw. E. Donkersloot, (DONE), edonkersloot@lentiz.nl, docent Nederlands
H.P.M. Dormans, (DORH), hdormans@lentiz.nl, docent wiskunde / vertrouwenspersoon
Mw. R. van Dorp MA, (DORR), rvdorp03@lentiz.nl, docent ckv / vertrouwenspersoon / MR-lid / begeleiding zorgleerlingen
Mw. drs. M. v.d. Drift-Verwielen, (DRIM), mvddrift@lentiz.nl, docent Frans
Mw. drs. P.J. Dunweg-Mol, (DUNP), pdunweg@lentiz.nl, docent Duits / schoolopleider
D. van der Dussen, (DUSD), dvddussen@lentiz.nl, docent aardrijkskunde
D. Geleynse, (GELD), dgeleynse@lentiz.nl, docent lichamelijke opvoeding / coördinator brugklaskamp
Mw. H. Geleynse, (GELH), hgeleynse@lentiz.nl, docent lichamelijke opvoeding / coördinator havo leerjaar 3, 4, en 5
J.A. Geleynse, (GELJ), jgeleynse@lentiz.nl, docent lichamelijke opvoeding
Mw. V. Ghio-Erwich, (ERVW), verwich@lentiz.nl, docent Engels
Mw. F. el Ghouizy, (ELGF), feghouizy@lentiz.nl, docent Frans
N. J. Goederond, (GOEJ), jgoederond@lentiz.nl, docent aardrijkskunde
Mw. S. Güzel, (GUZS), sguzel@lentiz.nl, docent biologie
Mw. A. Hebing MEd, (HEBA), ahebing@lentiz.nl , teamleider havo
Drs. B. Hekman, (HEKB), bhekman@lentiz.nl, docent biologie / nlt
Mw. M. van der Hoest, (HOEM), mvdhoest01@lentiz.nl, zorgcoördinator
R.P.A. van Houwelingen, (HOUR), rvhouwelingen@lentiz.nl, docent geschiedenis / toekomstmaken
Mw. S. van Hove, (HOVS), svhove@lentiz.nl, docent bte / bv
Mw. C.L. Hoyng, (HOYC), choyng@lentiz.nl, docent natuurkunde / wiskunde / nlt
J.R. Kallan, (KALJ), jkallan@lentiz.nl, docent Engels
L. Klerks, (KLEE),  lklerks@lentiz.nl, docent natuurkunde
D.A. Koeman, (KOED), dkoeman@lentiz.nl, docent Engels
S. Kolner, (KOLJ), skolner@lentiz.nl, docent wiskunde
Mw. A. de Koning-van der Ploeg MEd, (KONA), adkoning01@lentiz.nl, docent Nederlands
Mw. drs. A.J. Kwakernaak, (KWAA), akwakernaak@lentiz.nl, docent tekenen / decaan vwo / voorzitter MR
Mw. dr. C.A. Laan, (LAAC), claan@lentiz.nl, docent geschiedenis
Mw. S.J.H. Lansbergen, (LANY), slansbergen03@lentiz.nl, docent Nederlands
J. van Leeuwen, (LEEW), jvleeuwen22@lentiz.nl, docent Duits
K. Leewis, (LEEK), kleewis@lentiz.nl, docent aardrijkskunde
Mw. drs. A.W.M. Los, (LOSA), alos@lentiz.nl, docent Engels
E.J.C.M. van Luxemborg, (LUXE), evluxemborg@lentiz.nl , docent geschiedenis
Mw. A. B. van Marion-van Dorp, (MARA), avmarion@lentiz.nl, administratie / financiën
E.R. Middeldorp, (MIDE), emiddeldorp@lentiz.nl, docent biologie
N. Milovic, (MILN), nmilovic@lentiz.nl, conciërge
N. Minnaard, (MINN),  nminnaard@lentiz.nl, docent wiskunde / informatica
Mw. M. Molhoek, (MOLM), mmolhoek01@lentiz.nl, docent Nederlands
Mw. K. Noga, (NOGK), knoga01@lentiz.nl, docent Engels
Mw. ds. R. Noordzij (NOOR), rnoordzij01@lentiz.nl, docent godsdienst
Mw. drs. M. Oversluizen, (OVEM), moversluizen@lentiz.nl, docent Frans
Mw. L.A.T.A. Persoons, (PERB), bpersoons@lentiz.nl, docent Nederlands, coördinator MaS havo/vwo
Mw. K. Pieringer, (PIEK), kpieringer@lentiz.nl, docent Duits
J. van der Poel, (POEJ), jvdpoel01@lentiz.nl, teamleider vwo /  docent natuurkunde
Mw. P.C. Pranger, (PRAL), lpranger@lentiz.nl, docent Engels
Mw. J.M. Ruinard-Geurts, (RUIJ), jruinard@lentiz.nl, docent wiskunde
Drs. A.W.J. van der Schaal, (SCHT), tvdschaal@lentiz.nl, docent biologie / cijferbeheerder / webmaster / plv. examensecretaris
Mw. Y. Schippers-de Jager, (SCHY), yschippers@lentiz.nl,  administratie / leerlingadministratie
Drs. C.L. Schonewille, (SCHB), bschonewille@lentiz.nl, docent economie
J. van Sebille MEd, (SEBJ), jvsebille@lentiz.nl, docent wiskunde
Mw. H.J.M. Sluimer-Weerheijm, (SLUIH), hsluimer@lentiz.nl, leerlingenloket / receptie /
Mw. R.S.C. Smith, (SMIR), rsmith@lentiz.nl, docent ckv / bv / tekenen
R. Spaan, (SPAR), rspaan@lentiz.nl, docent wiskunde
Mw. E.J. van der Spek, (SPEE), evdspek@lentiz.nl, docent Engels
J.J.G. Storms, (STOJ), jstorms@lentiz.nl, docent economie
Mw. drs. P.P.A.M. Stücken, (STUP), pstucken@lentiz.nl, docent Grieks / Latijn / kcv
Mw. S. van Heijningen – Taekema MA, (TAES), staekema@lentiz.nl, docent geschiedenis / decaan havo
Mw. E. Tempelman-Matena, (TEME), etempelman@lentiz.nl, docent biologie
R. Tinkhof, (TINR), rtinkhof01@lentiz.nl, docent wiskunde
Mw. M.C. Valk, (VALG), gvalk@lentiz.nl, docent Frans / dyslexiecoach / MR-lid
Mw. K. van der Velden, (VELK), kvdvelden@lentiz.nl , coördinator mavo
Mw. drs. L.H. Vermeulen, (VERL), lvermeulen@lentiz.nl, teamleider mavo / adjunct directeur
Mw. M. Vitayamaneegorn, (VITM), mvitayamaneegorn@lentiz.nl, docent drama / fos / coördinator Anglia
E. van der Vlis MSc, (VLIE), evdvlis@lentiz.nl, docent scheikunde
Mw. I.C. de Vries, (VRII), idvries@lentiz.nl, docent bv / kv1 / decaan mavo / coördinator MaS mavo
Mw. M.J.M. van der Waal, (WAAM), mvdwaal05@lentiz.nl, docent scheikunde / nlt / natuurkunde / coördinator Olympiade
Mw. A.L. Waalboer, (WAAL), lwaalboer@lentiz.nl, hoofd administratie / coördinator leermiddelen / coördinator CITO-Vas toetsen
A. Wesselius, (WESA), awesselius@lentiz.nl, docent Nederlands / rekenvaardigheden
Mw. drs. E. Whisnant, (WHIE), ewhisnant@lentiz.nl, docent Engels
Mw. M. Wiegmann, (WIEO), mwiegman@lentiz.nl, docent muziek / toekomst maken
I. Wielaard Msc, (WIEI), iwielaard@lentiz.nl, docent Grieks / Latijn / filosofie  / kcv / geschiedenis
R.P. de Zeeuw , (ZEWR), rdzeeuw@lentiz.nl, docent aardrijkskunde / coördinator reizen
Drs. L. Zonnenberg, (ZONL), lzonnenberg@lentiz.nl, docent godsdienst
Mw. drs. E.D. de Zwart, (ZWAS), edzwart@lentiz.nl, docent Engels /  coördinator tto

 

 

 

Overige e-mailadressen

Leerlingloket: leerlingenloket-gvp@lentiz.nl

Leerlingenraad: leerlingenraad-gvp@lentiz.nl

Oudergeleding van de MR: oudergeledinggvp@gmail.com

Zorgcoördinator: zorgcoordinator-gvp@lentiz.nl