Groen van Prinstererlyceum

Personeel

Personeel

Per medewerker vind je hier de naam, afkorting, het e-mailadres en de functie.

Als je een coördinator of teamleider wilt spreken dan kun je bellen naar school 010-4357000. Indien je een docent wenst te spreken dan kun je een e-mail sturen naar de desbetreffende persoon met de vraag of hij/zij contact met je op wilt nemen.

De lijst is geactualiseerd per 8 maart 2022.

 

 

B. Al-Thabet (ALTB), ba-thabet01@lentiz.nl, docent lo
J.G.H. van Asperen, (ASPJ), jvasperen@lentiz.nl, toa
Mw. L. Baak (BAAL) MSc, lbaak@lentiz.nl, docent wiskunde / coördinator vwo klas 1, 2 en 3
Mw. S. Balkoca (BALS), sbalkoca02@lentiz.nl, docent wiskunde
H. van der Beek, (BEEH), hvdbeek@lentiz.nl, docent ckv / bv / arts
T. Begce (BEGT), tbegce@lentiz.nl, docent natuurkunde / nask
Mw. T. de Bloois, (BLOB), tdbloois02@lentiz.nl, docent Nederlands / coördinator havo klas 1 en 2
Mw. B. Boere, (BOEG), bboere@lentiz.nl, docent economie / projectleider 4 mavo
H.H. Boot, (BOOH), hboot@lentiz.nl,  management- en beheersassistent
Mw. E. Bot, (BOTE), ebot@lentiz.nl, receptioniste / medewerker leerlingenloket
Mw. mr. W.C. van Bree-Kreeft, (BREW), wvbree@lentiz.nl, docent maatschappijleer / wereldwijs
Mw. J.M.J. Buijsrogge, (BUYJ), jbuysrogge@lentiz.nl, roostermaker / MR-lid
H.C. Chambone, (CHAH), hchambone01@lentiz.nl, directeur
K.R. Critchlow, (CRIK), kcritchlow@lentiz.nl, docent lichamelijke opvoeding / physical education
Mw. C. Damgacioglu, (DAMC), cdamgacioglu@lentiz.nl, docent Duits
Mw. M. van Deelen, (DEEM), mvdeelen@lentiz.nl, ondersteuningscoördinator
Mw. C. C. de Deugd, (DEUC), cddeugd@lentiz.nl, docent Frans / economie / examensecretaris / coördinator vwo klas 4, 5, en 6
Drs. W.A. Diedrich, (DIEW), wdiedrich@lentiz.nl, docent Nederlands
E. Donkersloot (DOND), edonkersloot02@lentiz.nl, docent wiskunde
Mw. E. Donkersloot, (DONE), edonkersloot@lentiz.nl, docent Nederlands / begeleider leerlingen met extra ondersteuning
Mw. R. van Dorp MA, (DORR), rvdorp03@lentiz.nl, docent ckv / vertrouwenspersoon / MR-lid / begeleiding leerlingen met extra ondersteuning
Mw. drs. M. v.d. Drift-Verwielen, (DRIM), mvddrift@lentiz.nl, docent Frans
Mw. drs. P.J. Dunweg-Mol, (DUNP), pdunweg@lentiz.nl, docent Duits / schoolopleider
Mw. V. Erwich, (ERVW), verwich@lentiz.nl, docent Engels
Mw. N. Frehé, (FREN), nfrehe@lentiz.nl, docent natuurkunde / nlt
Mw. I. Garretsen (GARI), igarretsen@lentiz.nl, receptionist / medewerker studieruimte
Mw. A. Geerling (GEEG), ageerling@lentiz.nl, docent Engels
D. Geleynse, (GELD), dgeleynse@lentiz.nl, docent lichamelijke opvoeding / coördinator brugklaskamp
Mw. H. Geleynse, (GELH), hgeleynse@lentiz.nl, docent lichamelijke opvoeding / coördinator havo leerjaar 4, en 5
N. J. Goederond, (GOEJ), jgoederond@lentiz.nl, docent aardrijkskunde
Mw. C. Graute (GRAC), cgraute01@lentiz.nl, docent Duits
Mw. I. Ham, (HAMI), iham02@lentiz.nl, docent Nederlands
J. Ham, (HAMU), jham03@lentiz.nl, docent wiskunde / coördinator rekenvaardigheden
Mw. J. Hauer MSc (HAUJ), jhauer@lentiz.nl, orthopedagoog
Mw. A. Hebing MEd, (HEBA), ahebing@lentiz.nl , teamleider havo
Drs. B. Hekman, (HEKB), bhekman@lentiz.nl, docent biologie / nlt
Mw. M. van der Hoest, (HOEM), mvdhoest01@lentiz.nl, docent Duits
R.P.A. van Houwelingen, (HOUR), rvhouwelingen@lentiz.nl, docent geschiedenis
Mw. S. van Hove, (HOVS), svhove@lentiz.nl, docent bte / bv / art / decaan havo
N. Huijsman, (HUIN), nhuijsman02@lentiz.nl, docent wiskunde
J.R. Kallan, (KALJ), jkallan@lentiz.nl, docent Engels
Mw. N. Kalverda, (KALN), nkalverda@lentiz.nl, docent
L. Klerks, (KLEE),  lklerks@lentiz.nl, docent natuurkunde / informatica / projectleider ict
D.A. Koeman, (KOED), dkoeman@lentiz.nl, docent Engels
Mw. drs. A.J. Kwakernaak, (KWAA), akwakernaak@lentiz.nl, docent tekenen / decaan havo en vwo / voorzitter MR
Mw. dr. C.A. Laan, (LAAC), claan@lentiz.nl, docent geschiedenis
Mw. S.J.H. Lansbergen, (LANY), slansbergen03@lentiz.nl, docent Nederlands
J. van Leeuwen, (LEEW), jvleeuwen22@lentiz.nl, docent Duits
K. Leewis, (LEEK), kleewis@lentiz.nl, docent aardrijkskunde / coördinator havo leerjaar 3 / vertrouwenspersoon
Mw. drs. A.W.M. Los, (LOSA), alos@lentiz.nl, docent Engels
O. Los, (LOSO), olos01@lentiz.nl, docent wiskunde
E.J.C.M. van Luxemborg, (LUXE), evluxemborg@lentiz.nl , docent geschiedenis / aardrijkskunde
Mw. A. B. van Marion-van Dorp, (MARA), avmarion@lentiz.nl, administratief medewerker secretariaat / financiën
Mw. L. di Martino, (MARL), ldmartino@lentiz.nl, onderwijsassistent
E.R. Middeldorp, (MIDE), emiddeldorp@lentiz.nl, docent biologie
N. Milovic, (MILN), nmilovic@lentiz.nl, conciërge
Mw. M. Molhoek, (MOLM), mmolhoek01@lentiz.nl, docent Nederlands
Mw. K. Noga, (NOGK), knoga01@lentiz.nl, docent Engels
A. Noorduijn, (NOOA), anoorduijn01@lentiz.nl, docent economie
Mw. L. van Os (OSLU), lvos10@lentiz.nl, docent wiskunde / natuurkunde
Mw. drs. M. Oversluizen, (OVEM), moversluizen@lentiz.nl, docent Frans
Mw. L.A.T.A. Persoons, (PERB), bpersoons@lentiz.nl, docent Nederlands, coördinator MaS havo/vwo
Mw. K. Pieringer, (PIEK), kpieringer@lentiz.nl, docent Duits
J. van der Poel, (POEJ), jvdpoel01@lentiz.nl, teamleider vwo /  docent natuurkunde / scheikunde
Mw. R. van Putten (PUTR), rvputten01@lentiz.nl, wiskunde
G. Ravenshorst Faessen (FAEG), gravenshorst@lentiz.nl, docent Engels
M. Remkes, (REMA), mremkes@lentiz.nl, docent informatica
Mw. P. van Rijswijk, (RIJE), pvrijswijk01@lentiz.nl, onderwijsassistente
J. Ringelberg, (RINJ), jringelberg02@lentiz.nl, docent economie
Mw. P. Romeijn, (ROMP), promeijn@lentiz.nl, mediatheekbeheerder
T. Romeijn, (ROMT), tromeijn@lentiz.nl, docent aardrijkskunde / geschiedenis
J. Roozendaal, (ROOJ), jroozendaal01@lentiz.nl, docent lichamelijke opvoeding
Mw. J.M. Ruinard-Geurts, (RUIJ), jruinard@lentiz.nl, docent wiskunde
M. Ruissen, (RUIA), mruissen01@lentiz.nl, docent lichamelijke opvoeding
Drs. A.W.J. van der Schaal, (SCHT), tvdschaal@lentiz.nl, docent biologie / cijferbeheerder / webmaster / plv. examensecretaris
Mw. Y. Schippers-de Jager, (SCHY), yschippers@lentiz.nl, administratief medewerker secretariaat/ leerling- en examenadministratie
Drs. C.L. Schonewille, (SCHB), bschonewille@lentiz.nl, docent economie
J. van Sebille MEd, (SEBJ), jvsebille@lentiz.nl, docent wiskunde
Mw. H.J.M. Sluimer-Weerheijm, (SLUIH), hsluimer@lentiz.nl, medewerker studieruimte
Mw. R.S.C. Smith, (SMIR), rsmith@lentiz.nl, docent ckv / bv / tekenen
R. Spaan, (SPAR), rspaan@lentiz.nl, docent wiskunde
mw. T. Sprockel (SPRT), tsprockel@lentiz.nl, wiskunde
Mw. M. Staal, (STAM), mstaal01@lentiz.nl, docent wiskunde
J.J.G. Storms, (STOJ), jstorms@lentiz.nl, docent economie
Mw. drs. P.P.A.M. Stücken, (STUP), pstucken@lentiz.nl, docent Grieks / Latijn / kcv
Mw. E. Tempelman-Matena, (TEME), etempelman@lentiz.nl, docent biologie
E. Timmermans, (TIME), etimmermans@lentiz.nl, docent Nederlands
Mw. M. Timmermans, (TIMM), mtimmermans03@lentiz.nl, docent kunst / ckv / bv
R. Ulveling(ULVR)rulveling@lentiz.nl, pedagogische conciërge
Mw. G. van der Vaart (VAAG), gvdvaart01@lentiz.nl, docent Nederlands
Mw. M.C. Valk, (VALG), gvalk@lentiz.nl, docent Frans / dyslexiecoach / MR-lid
Mw. K. van der Velden, (VELK), kvdvelden@lentiz.nl , coördinator mavo leerjaar 1, 2 en 3
M. Verkade, (VERM), mverkade02@lentiz.nl, docent wiskunde
Mw. C. Vermeer (VERT), cvermeer@lentiz.nl, docent Duits
Mw. drs. L.H. Vermeulen, (VERL), lvermeulen@lentiz.nl, teamleider mavo / adjunct directeur
C. Visser, (VICE), cvisser03@lentiz.nl, docent biologie
Mw. M. Vitayamaneegorn, (VITM), mvitayamaneegorn@lentiz.nl, docent fos / coördinator Anglia
E. van der Vlis MSc, (VLIE), evdvlis@lentiz.nl, docent scheikunde
Mw. I.C. de Vries, (VRII), idvries@lentiz.nl, docent bv / kv1 / decaan mavo / coördinator MaS mavo
M. Voogd, (VOOA), mvoogd02@lentiz.nl, docent lo
Mw. M.J.M. van der Waal, (WAAM), mvdwaal05@lentiz.nl, docent scheikunde / nlt / coördinator Olympiade
Mw. A.L. Waalboer, (WAAL), lwaalboer@lentiz.nl, management- en beheerassistent / coördinator leermiddelen / coördinator AVG/IPB
Mw. W. van Waardenburg, (WAAW), wvwaardenburg@lentiz.nldocent Frans 
A. Wesselius, (WESA), awesselius@lentiz.nl, docent taal / rekenen
Mw. M. Wiegmann, (WIEO), mwiegman@lentiz.nl, docent muziek / wereldwijs
I. Wielaard Msc, (WIEI), iwielaard@lentiz.nl, docent Grieks / Latijn / kcv / geschiedenis
Mw. S. Yilmaz, (YILS), syilmaz03@lentiz.nl, docent economie
O. Ypma, (YPMO), oypma@lentiz.nl, docent aardrijkskunde
R.P. de Zeeuw , (ZEWR), rdzeeuw@lentiz.nl, docent aardrijkskunde / coördinator reizen
Drs. L. Zonnenberg, (ZONL), lzonnenberg@lentiz.nl, docent wereldwijs
Mw. drs. E.D. de Zwart, (ZWAS), edzwart@lentiz.nl, docent Engels /  coördinator tto

 

 

 

Overige e-mailadressen

Leerlingloket: leerlingenloket-gvp@lentiz.nl

Leerlingenraad: leerlingenraad-gvp@lentiz.nl

Oudergeleding van de MR: oudergeledinggvp@gmail.com

Ondersteuningscoördinator: ondersteuningsco-gvp@lentiz.nl